Przekazaliśmy 3 000 litrów środka pianotwórczego na potrzeby KP PSP Drawsko Pomorskie!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie Żarek w ramach działalności statutowej pozyskało 3 000 litrów wysokiej jakości środka pianotwórczego STHAMEX 3% f-15.

Mając na uwadze statutową działalność naszej organizacji oraz dotychczasową współpracę z jednostkami ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu drawskiego, w dniu 24 lipca 2019 roku Zarząd Stowarzyszenia Żarek podjął decyzję o bezpłatnym przekazaniu środka pianotwórczego na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Mamy nadzieję, że zwiększy on skuteczność prowadzonych działań ratowniczo – gaśniczych na terenie powiatu drawskiego.