Mamy kolejne 10 500 zł dofinansowania!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie ŻAREK otrzymało kolejne dofinansowania na realizację zadań publicznych Powiatu Drawskiego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sport oraz turystyki i krajoznawstwa, ochrony i promocji zdrowia, a także porządku i bezpieczeństwa publicznego.

W ramach realizacji projektów zorganizowane zostaną:

• Powiatowy Turniej Siódemek Piłkarskich Strażaków KSRG o Puchar Starosty Drawskiego,

• Powiatowe Manewry Ratownicze,

• Powiatowe zawody szkolnych drużyn medycznych,

• Powiatowy konkurs plastyczny pod tytułem „STOP pożarom traw”,

• Happening bezpieczeństwa pt. „BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ”,

• Happening bezpieczeństwa w Wierzchowie.

Realizując projekty na rzecz mieszkańców powiatu drawskiego oraz wypoczywających tutaj turystów bezpłatnie przekazane zostaną detektory tlenku węgla, kamizelki i opaski odblaskowe, sprzęt oraz akcesoria medyczne.

Wszystkie te elementy i akcesoria bezpośrednio wpłyną na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu drawskiego i wypoczywających tutaj turystów.

Całkowity koszt uzyskanej dotacji to 10 500 zł.